Notice: Undefined offset: 0 in /home/kejams/domains/keliautojams.lt/public_html/wp-content/themes/listingpro/templates/popups.php on line 176

Notice: Trying to get property 'elements' of non-object in /home/kejams/domains/keliautojams.lt/public_html/wp-content/themes/listingpro/templates/popups.php on line 176

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/kejams/domains/keliautojams.lt/public_html/wp-content/themes/listingpro/templates/popups.php on line 176

Notice: Trying to get property 'widgetType' of non-object in /home/kejams/domains/keliautojams.lt/public_html/wp-content/themes/listingpro/templates/popups.php on line 176

Jei radote, kad jūsų įmonė / verslas įtrauktas į lietuviaikeliauja.lt tinklalapio katalogą, rekomenduojame gauti tokio skelbimo administravimo teisę.

Tai labai paprasta, tiesiog atlikite žemiau pateiktus veiksmus:

1. Savo verslo skelbime spauskite ‘Redaguokite!’

2. Užpildykite patvirtinimo formą. 

Vienas iš pagrindinių kriterijų patvirtinančių, kad tai tikrai jūsų verslas, yra el. paštas. Jei jis nesutampa su nurodytu verslo skelbime, mes galime papildomai susisiekti Jūsų nurodytu tel. nr. dėl papildomos informacijos. 

Tekste, nurodykite kas bus skelbimo administratorius, pvz. verslo savininkas, rinkodaros specialistas ar pan.

Pridėkite kitą informaciją jei manote, kad ji reikalinga. Galite pridėti failus, tačiau nebūtina. Patvirtinimas trunka iki 1 darbo dienos.

Kodėl man verta administruoti savo verslo skelbimą?

1- Media, informacija, pasiūlymai, renginiai

Galėsite ne tik įkelti nuotraukas, video ar atnaujinti informaciją, bet ir stiprinti savo verslą, lankytojams ir pateikdami neribotus patrauklius pasiūlymus, kuponus ar pranešdami apie renginius.

2- Dar geresnis matomumas

Galėsite pasinaudoti papildomomis reklamos galimybėmis, kad padidintumėte verslo matomumą ir pasiektumėte daugiau potencialių klientų.

3- Aiški statistika

Matysite statistiką nuo kasdienių lankytojų peržiūrų, potencialių klientų ir atsiliepimų, iki įspėjimų apie žemą verslo skelbimo įvertinimą.

Jūsų įmonė / verslas dar nėra įtrauktas į keliautojams.lt tinklalapio katalogą?

Nedelskite! Įkelkite dabar ir pasirodykite tinklalapio lankytojams + naudokitės suteiktais skaitmeniais įrankiais.